شرکت بارمان ره تتیس barman rah-e- tetis 

شرکت حمل و نقل بین المللی بارمان ره تتیس با کادر ورزیده و متخصص در امر حمل و نقل بین المللی و نیز حمل و نقل داخلی اعم از زمینی،دریایی،هوایی و نیز ریلی با امکانات گسترده و نمایندگی های مستقر در اروپا و بنادر ورودی و خروجی و شهرهای مرزی کشور بعنوان یکی از شرکت های عضو انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران مشغول فعالیت میباشد.این شرکت با استفاده از  تجربیات و دانش به روز تخصصی مدیران و ارائه سرویس های مناسب توانسته مورد توجه صاحبین کالا (دولتی_خصوصی) قرار گیرد که اهم توانائی شرکت به شرح ذیل میباشد:

1)یکی از مهمترین و اصلی ترین تخصص های این شرکت،حمل محمولات گروپاژ و تلفیقی به/از اقصا نقاط ایران و اروپا بصورت زمینی،دریایی و هوایی جهت صادرات و واردات و ترانزیت کالا میباشد که به نوبه خود در کشور عزیزمان جزء معدود شرکتهایی میباشد که دارای چنین سرویسی هستند.
2)سرویس مستقیم حمل کالا به کشورهای اسکاندیناوی(سوئد،نروژ،فنلاند) و کشورهای اروپائی ، جهت صادرات، واردات و ترانزیت کالا بصورت زمینی (با داشتن 50 دستگاه کامیون چادری تحت پوشش این شرکت)،دریایی و هوایی در سمت کریر و فورواردر.
3)حمل محمولات به کشورهای خاور دور بصورت زمینی،دریایی و هوایی در سمت فورواردر .

 4)حمل محمولات به کشورهای CIS بصورت زمینی توسط ناوگان ریلی و کامیونی (چادری،کفی،تیغه و...) جهت صادرات  و واردات بالاخص ترانزیت خارجی از مبادی ورودی به کشورهای مشترک المنافع.
5)حمل و نقل کالا در بخش د اخلی به اقصا نقاط کشور توسط نمایندگان مستقر در شهرهای مختلف با ارائه بارنامه سراسری.
6)حمل محمولات ترانزیت (گذربری) داخلی و خارجی  از کلیه مرزهای ورودی و خروجی و کلیه گمرکات داخل کشور در سمت فورواردر و کریر.
7)حمل کلیه محمولات سوختی (مشتقات نفتی) از و به کشورهای همجوار توسط 150 دستگاه کامیون تحت پوشش این شرکت.
8)همچنین این شرکت با داشتن نمایندگی های مستقر در بنادر ومبادی ورودی وخروجی،از جمله (بندرعباس-بندر امام خمینی (ره)-بندر انزلی-بازرگان- آستارا-باشماق-پرویزخان-پیرانشهر)و دیگر بنادر و شهرها آماده ارائه خدمات کامل به صاحبین کالا و تجّار میباشد.
9)انجام کلیه خدمات جانبی شامل:بسته بندی،انجام تشریفات صادرات،ترخیص کالا و نیز انجام عملیات Door to door و غیره.