در این مقاله قصد داریم یک راهنمای کامل در مورد حمل بار زمینی، دریایی و هوایی به انگلستان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما به طور کامل می توانید با نحوه ارسال بار به انگلیس آشنا شوید. همچنین در مورد قیمت فریت بار به انگلیس و شرایط آن آگاه شوید. دقت کنید که حمل بار به انگلستان صورت زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است. شما می‌توانید به شهرهایی از جمله لندن، منچستر، بیرمنگام، آکسفورد، کمبریج، نیوکاسل و برایتون بار خود را ارسال کنید. با توجه به پاسخگویی به سوالهای مکرر مشتریان در خصوص ارسال بار تصمیم گرفتیم به طور مفصل درباره این موضوع در این مقاله صحبت کنیم.

امروزه بسیاری از مهاجران ایرانی قصد حمل بار به انگلیس را دارند و وزن معمول ارسال بار از ایران به انگلیس معمولاً بیشتر از وزن بار مسافربری است؛ در نتیجه این گروه را به صورت جداگانه و توسط ارسال خصوصی منتقل می‌شوند. بسیاری از هموطنان می‌توانند برای حمل اثاثیه منزل و همینطور خرده بارها( حداقل نصف یک کانتینر) به بارمان ره تتیس مراجعه نمایید. شرکت باربری بارمان ره تتیس در خدمت شماست تا تمامی خدمات از جمله حمل بار دانشجویی، حمل بار تجاری، اداری، صادرات و واردات به انگلیس را انجام دهد.

مراحل ارسال بار زمینی به انگلستان

شما میتوانید برای ارسال بار زمینی به انگلستان با مشاورین و کارشناسان ما به طور رایگان مشاوره برقرار کنید. مشاورین ما در بارمان ره تتیس تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. مشاوره ارسال بار در مرحله اول در خصوص انتخاب نوع حمل و همچنین هزینه فریت بار انجام می شود. در مرحله دوم کارشناسان ما بسته بندی و بار شما را بررسی می‌کنند تا قیمت نهایی را به شما بگویند. نوبت بعدی نوبت به بسته بندی و حمل بار می رسد. این شرایط نیز متفاوت است و با توجه به بار شما کانتینر های مختلفی مد نظر قرار می‌گیرند که لازم است که برای حمل بار از کانتینرهای ۲۴ یا ۴٠ فوتی استفاده شود. هر کدام از کانتینرها عرض و ارتفاع متفاوتی دارند. شما با صحبت با کارشناسان ما میتوانید بار خود را در هر یک از این کانتینرها قرار دهید. برای حمل بار به انگلستان به صورت زمینی کانتینر های ٢٠ فوتی و ۴۰ فوتی در نظر گرفته می شوند که برای بارگیری لوازم و حمل رایج هستند.

ارسال بار هوایی به انگلستان

یکی از روش های حمل بار به انگلیس حمل بار به صورت هوایی است. در این مورد شما می توانید انواع بار ها و خرده بار های خود را ارسال نمایید. البته این نکته قابل ذکر است که در حمل هوایی شما هزینه بسیار زیادی پرداخت خواهید کرد. ارسال بار به صورت هوایی جزء سریع ترین روش هاست. اگر بسیار عجله دارید میتوانید از این روش استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید ارسال بار زمینی به انگلستان انجام دهید که با ضمانت و بیمه کافی انجام می‌شود و می‌توانید پس از چند روز بار خود را تحویل بگیرید. البته حمل بار دریایی به انگلی نیز انجام می‌شود. شهرها و بنادر مهم انگلیس از جمله بیرمنگام، گلاسگو، منچستر، لیورپول و غیره دارای بنادری هستند که انواع بارها را میتوان در آنجا تحویل گرفت. البته این نکته قابل ذکر است که هزینه حمل بار دریایی نسبت به حمل هوایی به صرفه تر است.

هزینه ارسال بار زمینی به انگلستان

شاید این سوال برایتان وجود بیاید که هزینه حمل بار زمینی به انگلستان چگونه است. حمل به صورت زمینی جزء کم هزینه ترین روش ها است و شما می توانید به صورت فول تراک و یا خرده بار ارسال بار خود را انجام دهید. به این صورت که صاحب کالا می تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود انتخاب کند. درباره حمل بار زمینی باید این نکته را بگوییم که کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را دارد که در این صورت می‌توانید به‌صورت گروپاژ خرده بار را ارسال کنید. در روش فول تراک شما میتوانید بارهایی با حجم و وزن بسیار زیاد را به صورت اختصاصی منتقل کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *