انگلستان جزء کشورهایی است که سریع ترین نرخ رشد اقتصادی را داشته است و روزانه بارهای بسیار زیادی به این کشور حمل می‌‌شوند. حمل بار از انگلستان و حمل هوایی بار امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه مقاله در مورد ارسال خرده بار از انگلیس (حداقل نصف یک کانتینر)صحبت خواهیم کرد. بهتر است با محصولات وارداتی و صادراتی این کشور آشنایی پیدا کنید. حمل هوایی از فرودگاه شهرهای مختلف انجام می‌‌شود. بسیاری از مهاجران و یا دانشجویان قصد دارند که لوازم خود را ارسال نمایند. ارسال اضافه بار هزینه های سنگینی به دنبال دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست؛ بنابراین مسافران برای حمل بار بهتر است از خدمات فریت بار استفاده کنند. بارمان ره تتیس یکی از معتبرترین شرکتهای فریت بار است که خدماتی از جمله حمل و نقل کالا، ارسال بار تجاری و ترخیص کالا را برای متقاضیان آسان کرده است.

روش‌های ارسال خرده بار از انگلیس

روش حمل محموله های وارداتی و صادراتی برای فریت بار متفاوت است. اگر قصد ارسال خرده بار(حداقل نصف یک کانتینر) از انگلستان را دارید می توانید انواع تجهیزات، وسایل محصولات، لوازم خانگی، صنایع دستی و غیره را ارسال نمایید. حمل بار به انگلستان نیز با روش های گوناگونی انجام می شود که شما با توجه به بودجه و عجله خود در ارسال بار آنها را انتخاب خواهید کرد. ارسال بار به صورت هوایی، دریایی و زمینی انجام می‌شود. حمل بار هوایی از انگلیس جزء روش های بسیار پر مزیت است. انگلستان دارای پنج فرودگاه می باشد که بیشتر مبادلات محموله‌ها در آنها انجام می‌شود. سریع ترین راه ارسال بار حمل هوایی است که بین ۴ الی ۶ روز زمان میبرد؛ در نتیجه اگر در ارسال بار خود عجله دارید میتوانید این روش را انتخاب کنید. بسیاری از مهاجران و توریست های ایرانی برای ارسال بار های بیش از حد مجاز از این روش استفاده می کنند.

بهتر است حمل بار را توسط حمله هوایی انجام دهید. هر یک از کشورها برای فریت بار قوانین خاص خود را دارند. به صورت کلی بهتر است قبل از ارسال بار با این قوانین آشنا شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهید.

ارسال خرده بار به روش زمینی

فریت بار از انگلستان به روش زمینی جزء کم هزینه ترین روش هاست. در حمل زمینی می‌توانید روش فول تراک و خرده بار را انتخاب کنید. در روش فول تراک صاحب کالا یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار می‌گیرد و بارهای خود را ارسال می نمایند. اگر دارای خرده بار هستید و خرده بار شما قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را دارد می توانید روش گروپاژ را انتخاب کنید. نکته قابل ذکر این است که روش فول تراک برای افرادی که حجم و وزن آنها بسیار زیاد است استفاده می شود. زمان حمل بار زمینی با توجه به شرکت ارائه دهنده این سرویس و نحوه حمل  متفاوت است. به طور معمول حمل بار بین ۱۵ تا ۲۰ روز زمان میبرد. البته با توجه به شرایط و نوسانات موجود با مشاوره رایگان میتوانید از شرایط باخبر شوید.

ارسال خرده بار از انگلیس به روش دریایی

ارسال خرده بار از انگلستان (حداقل نصف یک کانتینر) به روش دریایی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. انگلستان بنادر گوناگونی دارد. حمل بار دریایی اغلب از این بنادر انجام می شود. اگر قصد ارسال بار به صورت فله ای را دارید حمل دریایی برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. در این روش هزینه حمل دریایی از حمل هوایی کمتر است. حمل بار دریایی از انگلیس به بنادر جنوب ایران از جمله آبادان، بوشهر و بندرعباس قابل انجام است.

قیمت ارسال خرده بار از انگلستان

قیمت ارسال بار خرده بار از انگلستان (حداقل نصف یک کانتینر) متفاوت است. اینکه مقصد شما کجا باشد از اهمیت ویژه برخوردار است. شهرهای مهم انگلستان عبارتند از لندن، بیرمنگام، منچستر، لیورپول، کمبریج، برایتون و غیره که ارسال بار از هریک از آنها قیمت متفاوتی دارد. با توجه به نزدیک بودن یا دور بودن آنها به بنادر و خطوط هوایی قیمت متفاوت است. از عوامل دیگری که در قیمت تاثیر گذار هستند می توان به حجم و وزن کالا اشاره کرد. قبل از ارسال بهتر است از وزن و حجم دقیق کالای خود باخبر شوید. در این صورت می توانید با تماس مشاورین ما از قیمت دقیق ارسال بار مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *