امروزه مسافران، مهاجران و یا دانشجویانی که قصد دارند به کشور ترکیه سفر کنند نیاز دارند یکسری از بارها، لوازم شخصی و لوازم منزل خود را به مقصد مورد نظر ارسال نمایند. ارسال بار مسافرین به صورت های مختلف انجام می شود. حمل بار مسافربری به شهرهایی از جمله استانبول، آنکارا، ازمیر و دیگر شهرهای ترکیه انجام می‌شود. شرکت بارمان ره تتیس کلیه امور از کارشناسی بار تا حمل و ارسال را برای شما انجام می دهد. در این شرکت پرسنل متبحر و متعهد همواره با بهترین شرایط بار شما را ارسال خواهند کرد. ارسال بسته های کوچک و حجم کم در این شرکت صورت نمی گیرد. شما باید انواع خرده بارها که شامل نیمی از یک کانتینر می شود را برای ارسال آماده کنید. در ادامه بیشتر در مورد ارسال بار از ایران به ترکیه صحبت خواهیم کرد.

مراحل ارسال کالا از ایران به ترکیه

شما می توانید با خیال آسوده تمامی وسایل مدنظر از جمله لوازم منزل، لوازم بزرگ و خرده بارهای شخصی( نیمی از یک کانتینر) را به تمامی شرکت های ترکیه با مبلغ بسیار مناسب ارسال کنید. در شرایط کنونی گمرک کشور ترکیه یکسری شرایط سخت را در نظر گرفته است که ممکن است کمی ترخیص در این کشور مشکل باشد؛ اما شما می‌توانید با اطمینان بار خود را به مجموعه بارمان ره تتیس بسپارید تا در اولین فرصت تمامی بار های شما را به مقصد ارسال کند.

برای ارسال بار به یکسری مدارک نیاز دارید. ابتدا شما باید اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده، اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده، آدرس ها به همراه کد پستی و شماره تلفن، کپی بلیط و لیست بسته بندی کالاها را آماده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر مشاورین ما به شما نکات لازم را خواهند گفت. در اکثر موارد حضور مسافر هنگام بازرسی کالا الزامی است. با صدور بارنامه و تحویل بار در گمرک فرودگاه ترکیه بار شما به مقصد می رسد. شرکت بارمان ره تتیس تمامی شرایط را در نظر می‌گیرد تا بتواند کالای شما را در سلامت کامل به مقصد برساند.

حمل بار از ایران به ترکیه

برای فریت بار یا ارسال بار از ایران به ترکیه می توانید روش های گوناگونی را انتخاب کنید. به طور کلی فریت بار به سه شکل زمینی، هوایی و دریایی انجام می‌شود. شما باید مجوزات لازم را داشته باشید یا می توانید تمامی امور مجوزات را به شرکت حمل و نقل بسپارید یا خودتان اقدام کنید. امروز بسیاری از افراد این کار را به شرکت‌های حمل و نقل بین المللی می‌سپارند. بهترین روش هم به صورت زمینی است. محصول ها به راحتی از مرز بازرگان وارد کشور ترکیه خواهند شد.

 در روش زمینی بار شما در کامیون ها بارگیری می‌شود و به مقصد برده می شود. حمل هوایی نیز جزء روش های بسیار مناسب است. درصورت داشتن عجله می توانید از آن استفاده کنید. حمل هوایی دارای قیمت مناسبی است و اغلب توسط هواپیمایی های ماهان، ایران ایر و قشم انجام میشود و مستقیماً به فرودگاه استانبول ارسال می شود. شرایط حمل دریایی نیز امکان پذیر است؛ اما شما باید در شرایط خاص از کشتی برای حمل بار استفاده کنید. هیچ گونه نگرانی نیست شما می‌توانید برای انتخاب درست با مشاورین ما صحبت کنید تا بهترین شیوه حمل را به شما معرفی کنند.

هزینه ارسال کالا از ایران به ترکیه

هزینه ارسال بار از ایران به ترکیه به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از این عوامل می توان به شرکت هواپیمایی، شرکت حمل و نقل بار، وزن بار، حجم و اندازه بار اشاره کرد که همگی در قیمت نهایی دخیل هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق می توانید حجم و مقدار بار خود را به مشاورین ما بگویید تا هزینه تخمینی ارسال بار را در اختیار شما قرار دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *