حمل بار از ایران به آلمان

باربری از ایران به آلمان با توجه به موقعیت جغرافیایی دو کشور نسبت به یکدیگر در سه شکل زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر می باشد؛ اما اینکه چه روشی را انتخاب کنید کاملاً وابسته به شرایط شماست. شما می توانید با توجه به شرایط و موقعیت خود و اینکه ایا برای ارسال بار عجله دارید یا خیر نوع ارسال بار را تعیین نمایید. ما در این مقاله می خواهیم در مورد شیوه ارسال بار از ایران به آلمان صحبت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید به سایت بارمان ره تتیس مراجعه فرمایید تا در اولین فرصت سوالات خود را خصوص هزینه حمل بار زمینی به آلمان ،ارسال دارو از آلمان به ایران و هزینه حمل بار از آلمان به ایران مطرح و پاسخ آن را دریافت کنید.

ممکن است که قصد حمل انواع بارها و کالاها را از ایران به سراسر شهرهای آلمان داشته باشید. شما می توانید به صورت تخصصی تمام کالاهای خود را از شهرها، استانها و بنادر دیگر به آلمان ارسال نمایید. شرکت بارمان ره تتیس شرایطی را برای شما عزیزان به وجود آورده است که از شهرهای مختلف آلمان به کشور و بلعکس کالا وارد و خارج کنید. برای ارسال دارو از آلمان به ایران و ارسال انواع وسایل می توانید با کارشناسان ما در ارتباط برقرار کنید.

آلمان یکی از اعضای سازمان ملل متحد محسوب می‌شود و امروزه بسیاری از افراد به دلیل مشکلات اقتصادی، نوسان قیمت و ارز و تغییر قوانین در هنگام ارسال بار با مشکلاتی همراه می‌شوند. قبل از ارسال بار و انجام باربری از ایران به آلمان بهتر است با یک گروه تخصصی مشاوره انجام دهید و اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

 باربری از ایران به آلمان هوایی

 باربری از ایران به آلمان برای کالاهای کم حجم و سبک بسیار مناسب است. اگر زمان حمل بار برایتان اهمیت دارد و قصد دارید که سریع بار خود را به مقصد برسانید بهترین گزینه هواپیما است. اکثر خطوط هوایی از فرودگاهای مهم به آلمان و ایران پرواز انجام می دهند و شما می توانید بارهای خود را به آنها بسپارید. البته این نکته قابل ذکر است که تنها دو خط هوایی لوفتانزا و ایران ایر پرواز مستقیم از آلمان به ایران را دارند. زمان تقریبی حمل هوایی نیز متفاوت است. شما با مراجعه به سایت بارمان ره تتیس می‌توانید از زمان تقریبی آن باخبر شوید.

حمل بار به صورت دریایی

در  باربری از ایران به آلمان روش دریایی برای بارهای حجیم و سنگین بسیار مناسب است و همانطور که مشخص است با کشتی های به شکل انجام می‌شود. بعضی برای ارسال خرده بار نیز از آنها استفاده می کنند. از کانتینرهای ۲۰ و ۴۰ فوتی برای ارسال بار استفاده می نماید. مهمترین بندر، بندر هامبورگ است و حمل بار از ایران به آلمان و بلعکس توسط آن انجام می شود. هزینه حمل دریایی از حمل هوایی و زمینی مقرون به صرفه تر است؛ اما یکسری معایب هم به همراه دارد. شاید زمان حمل بسیار زیاد شود؛ بنابراین اگر عجله داشته باشید انتخاب این نوع حمل دشوار تر است. البته این نکته نیز قابل ذکر است که برای اطلاعات دقیق و به روز بهتر است با کارشناسان ما در بارمان ره تتیس ارتباط برقرار کنید.

 باربری از ایران به آلمان زمینی

روش زمینی از بیشتر شهرهای ایران صورت می‌گیرد و هزینه آن مناسب است. باربری از ایران به آلمان  توسط کامیون کامل انجام می‌شود. با توجه به تحریم ها محموله ها با شکل های گوناگونی حمل می شوند.

فریت بار از ایران به آلمان

شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که فریت بار از ایران به آلمان یا باربری از ایران به آلمان  برای چه کسانی مناسب است؟ برخی افراد هستند که ساکن کشور آلمان هستند و قصد دارند به کشور بازگردند. در این صورت میتوانند وسایل شخصی و لوازم خود را از طریق فریت بار ارسال نمایند. کسانی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند می‌توانند وسایل شخصی خود را ارسال کنند. گاهی افراد قصد دارند برای خانواده شان در آلمان هدیه ارسال کنند که می توانند از این حمل بارها استفاده  کنند. تاجرانی که قصد دارند محصولات متفاوت را به بازار آلمان یا ایران وارد نمایند، کسانی که میخواهند از ایران به آلمان سفری داشته باشند اما میزان بار آن ها از حد مجاز بیشتر شده باشد می توانند قبل از سفر بار خود را ارسال کنند.

شرکت حمل بارمان ره تتیس برای همه این افراد حمل هوایی، دریایی و زمینه را ارائه کرده است که می توانند به راحتی باربری از ایران به آلمان را انجام دهند. چنانچه حجم و وزن بار شما بالا باشد محموله هایتان به شکل زمینی یا دریایی ارسال می‌شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار کنید و با قوانین به روز شده نیز آشنا شوید.

هزینه باربری از ایران به آلمان

قیمت حمل بار از ایران به آلمان نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد که ما در مقالات قبلی نیز در مورد این موضوع صحبت کردیم. عواملی که در این موضوع موثر هستند میزان بار، حجم بار، وزن بار، نوع هزینه دریافتی شرکت خدمات دهنده و نوع پرواز هستند. قبل از ارسال بار تمامی این عوامل مورد بررسی قرار داده می شوند. وزن و حجم بار شما اندازه گیری و با توجه به آن هزینه ارسال به شما ابلاغ می‌شود. هرچه حجم و وزن بار شما بیشتر باشد هزینه ارسال بار بیشتر خواهد بود.  عامل دیگر همانطور که اشاره کردیم شهر مورد نظر است. به طور مثال ارسال بار به شهر هامبورگ با ارسال بار از لندن بسیار متفاوت است.

مدارک لازم برای فریت بار

البته برای  باربری از ایران به آلمان یا برعکس مدارکی نیاز است. همه مدارک لازم در صورت نیاز در اختیار شما عزیزان قرار داده می شوند تا بتوانید بار خود را به سلامت به مقصد برسانید. شما با مراجعه به سایت بارمان ره تتیس میتوانید تمام مدارک لازم با خبر شوید و آنها را آماده نمایید. بارها به شکل بسته بندی شده و با سلامت کامل به مقصد برده می شوند و جای هیچ گونه نگرانی نیست. بارمان ره تتیس گروهی باتجربه است که می تواند به راحتی انواع ارسال بار از اروپا و کشورهای دیگر را برای شما آسان کند. همچنین برای باربری ایران به آلمان نیز می توانید به این گروه اعتماد نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *