شرکت بارمال لجستیک جزء شرکت‌های پیشرو و معتبر در زمینه حمل و نقل داخلی و بین المللی است که می‌تواند تمامی اثاثیه‌ها را از ایران به کشورهای دیگر و از کشورهای دیگر به ایران منتقل کند. اگر قصد اطلاع از حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران قیمت را دارید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. حمل اساسی از ترکیه به ایران به صورت تخصصی و حرفه‌ای خواهد بود و تمامی مراحل زیر نظر پرسنل ماهر و با تجربه به پایان خواهد رسید. شما می‌توانید با بارمان لجستیک تمامی بارها و اثاثیه منزل خود را از هر شهر ترکیه به صورت سریع به تهران، اصفهان، شیراز و اقسا نقاط کشور ارسال کنید.

روش های حمل اثاثیه منزل از ترکیه

روش‌های مختلفی برای حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران در نظر گرفته می‌شود. اولین و مهم‌ترین مرحله، انتخاب روش حمل می‌باشد. روش باربری با توجه به سلیقه شخصی خودتان انجام می‌شود. هنگام انتخاب روش حمل باید یک سری اولویت‌ها را برای خودتان مشخص کنید. هزینه حمل اثاثیه برای شما مهمتر است یا مدت زمان ارسال آن؟ 

حمل اثاثیه از ترکیه به ایران به صورت هوایی و زمینی انجام می‌شود. در روش هوایی تمامی اثاثیه‌ها با هواپیماهای مسافربری و در روش زمینی با کامیونت‌های مسقف و ترانزیت چادری به مقصد می‌رسند. می‌توانید از هر یک از شهرهای ترکیه اثاثیه منزلتان را به ایران ارسال نمایید. البته این نکته قابل ذکر است که حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران قیمت متفاوتی دارد و به طور طبیعی حمل زمینی هزینه کمتری نسبت به حمل هوایی خواهد داشت.

حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران قیمت

حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران قیمت مناسب

در روش هوایی شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در ایمنی بالا بار خود را تحویل بگیرید. می‌توانید انجام صفر تا صد این امور را به بارمان لجستیک بسپارید. اثاث کشی از ترکیه به ایران به صورت هوایی نسبت به دیگر روش‌های باربری هزینه بیشتری دارد؛ زیرا هزینه بر اساس وزن بار و حجم اشغالی آن محاسبه خواهد شد. برای اطلاع از هزینه‌ها و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. حمل اثاثیه از ترکیه به ایران با کامیون و ترانزیت از دیگر روش‌هاست. در این روش شما می‌توانید تمامی وسایل خود را با ترانزیت کامیونت‌های مسقف جابجا کنید.

اثاث کشی زمینی هزینه بسیار پایین‌تری نسبت به روش هوایی دارد. البته ارسال بار به دو صورت فولتراک و گروپاژ انجام می‌شود. یکی از روش‌های باربری زمینی این است که شما در روش فولتراک به صورت دربست اثاثیه خود را به ایران ارسال می‌کنید. فرایند باربری در این روش در مدت زمان کمتر و با سرعت بیشتر انجام می‌شود. گروه بعدی، ارسال بار به صورت گروپاژ می‌باشد که در این روش اثاثیه منزل به صورت خرده بار ارسال می‌شود. معمولاً مشتریان زمانی از این روش استفاده می‌کنند که مقدار بار آنها کم باشد و ارسال به صورت دربست برای آنها مقرون به صرفه نباشد.

مراحل ارسال اثاثیه منزل از ترکیه

برای ارسال بار از ترکیه به ایران شما به مدارک و لوازم متعدد نیاز دارید. شرکت بارمان لجستیک معتبرترین و کامل‌ترین بیمه در زمینه حمل و نقل و باربری را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. برای حمل اثاثیه تمامی خسارت‌هایی که ممکن است هنگام حمل اساسی از ترکیه به ایران برایتان اتفاق بیفتد را بیمه می‌کند. شما برای ارسال بار باید بارنامه بین المللی داشته باشید تا بتوانید به راحتی کالای خود را جابجا کنید. 

قطعاً برای بسیاری از افراد هزینه ارسال اهمیت بسیار بالایی دارد. هزینه ارسال شما به روش حمل، وزن و حجم بارتان بستگی دارد. قابل ذکر است که شهر مبدا و شهر مقصد نیز در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذارند. می‌توانید پس از دریافت مشاوره رایگان از شرکت حمل و نقل بارمان لجستیک تصمیم خود را بگیرید و بهترین روش را برای ارسال بار خود انتخاب کنید. همچنین از حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران قیمت با خبر شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *