ارسال اثاثیه منزل به اروپا

حمل اثاثیه منزل به اروپا و به خارج از کشور از طریق حمل دریایی، زمینی و هوایی انجام می‌شود. هر کدام از آنها دارای مراحل مختلفی هستند. برای آشنایی بیشتر با این مسئله در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اگر قصد ارسال بار به خارج از کشور را دارید بهتر است به شرکت‌های معتبر و دارای سابقه در این زمینه مراجعه کنید. می توانید با مراجعه به بارمان ره تتیس انواع خرده بار( حداقل نصفی از کانتینر) و بار های گوناگون را به مقصد مورد نظر ارسال کنید. همواره از روش های گوناگون برای ارسال بار استفاده می کنند که شما می توانید قبل از ارسال با آنها آشنا شوید و با توجه به بودجه و زمان حمل مورد نظر را انتخاب نمایید.

انواع حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور

همانطور که اشاره کردیم ارسال بار به خارج از کشور از طریق دریا، زمین و هوا صورت می‌گیرد. در حمل و نقل دریایی تمامی اثاثیه از طریق بنادر موجود در کشور ارسال می شوند. تمامی دسترسی ها و امکانات در این منطقه صورت می‌گیرند. ارسال لوازم خانه به خارج از کشور از هر یک از بندرگاه ها انجام می‌شود. البته این موضوع بستگی به شرکت حمل و نقل دارد. با توجه به اینکه نوع بار شما چیست بندر و راه ارسال آن انتخاب می شود.

در حمل و نقل زمینی تمامی وسایل از شمال غربی کشور ارسال می شوند. در کانتینر های ۲۰ فوتی و ۴۰ فوتی قرار می گیرند. این حجم کانتینرها حدود ۳۰ متر مکعب یا ۶۰ متر مکعب هستند. شما میتوانید انواع خرده بار( حداقل نصف یک کانتینر) یا اثاثیه منزل را داخل آنها قرار دهید. ارسال بار زمینی یکی از راه‌های حمل اثاثیه منزل به اروپا است که بسیاری از افراد آن را ترجیح می دهند.

حمل هوایی برای بار با حجم کمتر توصیه می‌شود. در ارسال هوایی بسته شما در مدت زمان کوتاه تری به دست مقصد می رسد؛ اما قیمت بالاتری نسبت به ارسال زمینی و دریایی دارد. برای حمل اثاثیه در حجم بالا، خاص و یا گران بودن قیمت متفاوت خواهند داشت. برای انجام مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها میتوانید با کارشناسان ما در بارمان ره تتیس مشاوره انجام دهید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

هزینه حمل اثاثیه منزل به اروپا

هزینه ارسال بار به خارج از کشور برای بسیاری از مشتریان مهم است؛ اما این نکته قابل ذکر است که هزینه حمل اثاثیه منزل به اروپا بسیار متفاوت است. مقدار هزینه با توجه به وزن بار، ابعاد، شهر محل ارسال و غیره متفاوت است. همچنین تغییرات میزان نرخ ارز و نوسانات اقتصادی در کشورهای اروپایی، آمریکایی، آسیایی در ایران زیاد است و نمی توان یک مبلغ شفاف و دقیق به مشتریان عزیز در سایت ارائه کرد. برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور باید با مشاورین ما در بارمان ره تتیس تماس بگیرید. کارشناسان می توانند با توجه به بار شما هزینه را برآورد کنند. اگر در شهرستان هستید می توانید با ارسال تصاویر مختلف از وسایل خود برای کارشناسان از یک هزینه کلی مطلع شوید.

به طور کلی برای حمل اثاثیه منزل به اروپا مراحل گوناگونی را باید پشت سر بگذارید. از جمله این عوامل این است که بار شما ابتدا کارشناسی می شود، وزن، حجم و بسته بندی وسایل انجام شده و تمامی گواهینامه های مربوطه صادر می شوند. سپس نوبت به بارگیری، ارسال بار و تشریفات گمرکی می رسد. شما برای ارسال بار به یکسری مدارک نیاز دارید. شما با مراجعه به سایت بارمان ره تتیس می توانید به راحتی تمامی لوازم منزل را به کشورهای خارجی ارسال کنید. بارمان ره تتیس مجموعه‌ای با تجربه و کاربلد است که می‌تواند لوازم و بارهای شما را در کمال سلامت به مقصد برساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *