ترکیه از مهمترین کشورهای قاره اروپا و آسیا است. در سال‌های اخیر توانسته پیشرفت های اقتصادی زیادی داشته باشد. در بسیاری از بازارها نظیر پوشاک، خودروسازی، کشتی سازی و غیره نقش خود را ایفا کرده است. عواملی از جمله نزدیکی آن به ایران باعث شده تا بسیاری از مسافران به واردات محصولات فکر کنند. به گفته گمرک ایران، ترکیه چهارمین کشوری است که بیشتر این محصول را به ایران وارد می کنند. ارسال خرده بار از ترکیه به ایران با روش های مختلفی انجام می شود.

حمل به صورت زمینی و هوایی در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. این کشور از نظر جغرافیایی به ایران نزدیک است. همینطور خطوط شبکه حمل و نقل بسیار مناسبی برای آن تهیه شده است. در ادامه این مطلب در مورد نحوه ارسال خرده بار ها و هزینه و عوامل موثر بر قیمت نهایی صحبت خواهیم کرد. شرکت بارمان ره تتیس حمل خرده بار از ترکیه به ایران را به طور حرفه‌ای و با کادری مجرب انجام خواهد داد. تنها کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان سوالات خود را بپرسید.

روش‌های ارسال خرده بار از ترکیه به ایران

امروزه محدودیت های زیادی در حوزه گردشگری ترکیه در نظر گرفته شده است. یکی از این محدودیت ها این است که شما تنها می‌توانید مقدار معینی بار از ترکیه خارج کنید و در صورتی که مقدار بار شما از میزان طبیعی بیشتر باشد جریمه خواهید شد. بنابراین نحوه ارسال بار به ایران برای مسافران کمی سخت است و باید از روش های مختلف استفاده کنید. بارمان ره تتیس ارسال اضافه بار شما را به ایران انجام می دهد. شما می توانید با پشتیبانی مستمر و قیمتی بسیار مناسب از طریق حمل هوایی، ریلی و جاده‌ای بار خود را به ایران وارد کنید.

یکی از روش های حمل خرده بار، حمل هوایی است. حمل هوایی نسبت به همه روش ها سریع تر است. در کمترین زمان ممکن غالبا دو روز می توانید بار خود را تحویل بگیرید. زمان گفته شده با توجه به نوع ایرلاین و زمان ارسال بار متغیر می باشد. در صورت ثبت این موضوع کارشناسان ما زمان دقیق را به شما اطلاع خواهند داد. فرودگاههای مهمی در این حمل و نقل حضور دارند و بارهای بسیار زیادی به کشور وارد می شوند. روش بعدی، حمل و نقل ریلی است. بارمان ره تتیس دارای مجوز حمل بار بین المللی است. در ترکیه پایانه‌هایی هستند که برای حمل خرده بار از ترکیه به ایران مورد استفاده قرار می گیرند. مدت زمان ارسال بار از طریق ریلی ۱۲ تا ۱۵ روز متغیر است. میزان محاسبه قیمت آن بر اساس عرضه و تقاضا متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت تعرفه قیمت ها و جزئیات ارسال بار خرده بار به صورت ریلی می توانید درخواست خود را ثبت و با مشاورین ما تماس بگیرید.

ارسال بار از ترکیه به ایران از راه زمین

روش آخر، روش حمل زمینی است. کشورمان از غرب با کشور ترکیه هم مرز است؛ بنابراین ارسال خرده بار از ترکیه به ایران به صورت زمینی در زمان کوتاه قابل انجام است. این حمل بار بین ۷ تا ۱۰ روز زمان می‌برد و دارای مزایای بسیار زیادی است. برای مثال برای ارسال بار از مناطقی که به راه‌آهن و فرودگاه دسترسی ندارند بسیار مناسب است.مناسبمزیت دیگر این روش این است که شما می توانید هزینه کمتر نسبت به حمل هوایی و ریلی پرداخت نمایید. حمل و نقل زمینی در بعضی مواقع نیاز به بسته بندی های پیچیده ندارد و بار شما با بسته بندی مناسب و در سلامتی کامل به دستتان میرسد. اگر عجله دارید و میخواهید بار خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید می توانید از روش حمل هوایی استفاده کنید.

هزینه

هزینه ارسال خرده بار از ترکیه به ایران برای بسیاری از افراد سوال است. در این رابطه باید اطلاعاتی از جمله وزن، حجم، مقصد محموله، شرایط حمل بار، خصوصیات و شرایط اختصاصی در نظر گرفته شوند. تمامی این عوامل گفته شده بر هزینه حمل خرده بار تاثیر گذار هستند. به طور مثال برخی از شرکتهای حمل و نقل در برخی از فصول تخفیفاتی را در نظر می‌گیرند. در حمل و نقل هوایی ارسال بار از فرودگاه امام انجام می‌شود و نسبت به استانبول ارزان تر است. به طور کلی هزینه ارسال بار به صورت خرده بار با توجه به شرایط متفاوت است. برای اینکه از قیمت دقیق خرده بار با خبر شوید باید با مشاورین ما تماس بگیرید. حجم و مقدار بار خود را محاسبه کنید تا هزینه آن را متوجه شوید.

خرید کالا و حمل خرده بار از ترکیه به ایران نیاز به یک سری اطلاعات و تجارب دارد. شرکت بارمان ره تتیس این اطمینان را به شما میدهد که بتوانید با ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین روش ها بار خود را منتقل کنید. برای استعلام تعرفه و قیمت حمل بار، خدمات انبارداری و غیره می‌توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و ثبت درخواست انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *