برای حمل انواع کالاها از استانبول به ایران با دو گزینه روبرو می شوید. یا بار های خود را به یک شرکت حمل و نقل در استانبول که با تمامی قوانین کشور آشنا است بسپارید و یا اینکه با همکاری یک شرکت ایرانی تمامی بار های خود را به مقصد ارسال نمایید. برای وارد کردن انواع کالاها به ایران باید یک سری قوانین در نظر گرفته شوند. اگر یک تاجر حرفه‌ای هستید و با یک شرکت معتبر در استانبول معامله کرده‌اید حتماً از امور گمرکی باخبر هستید. زمانی که شما یک تاجر حرفه‌ای نیستید و تا به حال از شرکت های معتبر خرید انجام نداده اید باید با یک کارگو ایرانی در استانبول همکاری کنید. شرکت هایی که حمل معتبر انجام میدهند و به عنوان یک نماینده‌اند.  به طور کلی کارگو به معنای کالاهای تجاری است. گاهی به هم لوازم شخصی نیز اطلاق می شود.

کارگو خوب ایرانی در استانبول

شاید این سوال برایتان به وجود بیاد که ویژگی های یک کارگو خوب در استانبول چیست. یک شرکت کارگو خوب و کاربلد باید شیوه حمل را به درستی انتخاب کند. قطعاً بار شما باید به بهترین شکل و کمترین هزینه حمل شود. اگر میخواهید تمامی کالاهای با هواپیما حمل شوند باید با شرکتی همکاری داشته باشید که در زمینه حمل هوایی و زمینی تخصص کافی را دارند. این شرکت باید در کشور ترکیه و استانبول نماینده قانونی داشته باشد تا تمامی اطلاعات در اختیارتان قرار بگیرد. آگاهی کامل از قوانین باعث میشود هزینه های گمرکی در مبدا و مقصد کاهش یابد. برای مثال برخی از موارد و لازم نیست کالای تجاری اظهار شوند و آنها را به عنوان بار مسافری بارنامه می کنند. این امر باعث می‌شود که با بابت ترخیص کالاهای آن هزینه‌ای پرداخت نفرمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در بارمان ره تتیس تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهد.

هزینه کارگو ایرانی در استانبول

هزینه کارگو ایرانی در استانبول به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر با یک شرکت حمل و نقل کاربلد مراجعه کنید با انجام یک مشاوره رایگان از مبلغ حمل بار با خبر می شوید. از عوامل تاثیر گذار در قیمت حمل بار میتوان به وزن و حجم بار اشاره کرد. طبیعتاً هرچه مقدار، وزن، حجم و ابعاد بار شما بیشتر باشد هزینه کارگو آن افزایش خواهد یافت. شیوه حمل نیز اهمیت زیادی دارد. برخی از بارها فاسد شدنی هستند یا دارو می باشند و باید در اولین پرواز آنها را منتقل کرد. در صورتی که کالای انتخابی شما سنگین باشد و سرعت دریافت آن برای اهمیت نداشته باشد می توانید آنها را با حمل زمینی و هزینه‌های بسیار پایین‌تر منتقل کنید.

نوع کالا نیز در هزینه حمل متفاوت است. بارها به چهار دسته تقسیم می شوند. بار های استاندارد، خطرناک، فاسدشدنی و حیوانی زنده که برای دریافت اطلاعات بیشتر حتما باید با مشاورین ما تماس بگیرید. امور گمرکی در مبدا نیز از جمله دیگر عوامل تاثیرگذار هست. اگر تشریفات گمرکی در استانبول بر عهده شما باشد به عنوان یک نماینده باید در کمترین زمان مجوز صادرات دریافت کنید. هزینه بسته بندی و پالت نیز بسیار تاثیر گذار است. کالاها با توجه به استانداردها بسته‌بندی می‌شوند اگر کالای شما فاقد بسته بندی باشد باید به شرکت حمل اعلام کنید تا یک بسته بندی خاص برای آن در نظر بگیرند. به طور کلی قیمت حمل به شرایط بار و بار شما وابسته است.

بهترین کارگو استانبول

شاید بخواهید با بهترین کارگاه استانبول آشنا شوید. زمانی که در حمل و نقل اسم بهترین ها می آید منظور این است که طرف مقابل در درجه اول ضمانت سلامت بار شما را انجام می‌دهد. تمامی بارها در صحت و سلامت کامل به مقصد برسند. دوم این که بار را در زمان معین به شما تحویل دهد. سوم و از همه مهمتر اینکه شرکت حمل و نقل کاملاً قانونی باشد و تمامی تضمین های لازم برای حمل بار شما را داشته باشد. استانبول و ترکیه در همسایگی ایران هستند. بسیاری از افراد و شرکت ها در این عرصه فعالیت می‌کنند. البته حتماً باید توجه کنید که به شرکت های معتبر و قانونی برای حمل بار مراجعه کنید. شرکت بارمان ره تتیس دارای نمایندگی های لازم در ترکیه و استانبول است. به راحتی می‌توانید تمامی بارهای خود را تحویل بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *