حمل بار از عراق به ایران

حمل بار از عراق به ایران


اگر قصد حمل بار از عراق به ایران یا بالعکس را دارید در این مقاله با ما همراه باشید تا تمامی نکات و عوامل موثر در حمل بار را با یکدیگر بررسی نماییم. می توانید از تمامی شهرها و شهرستان های کشور این خدمات را انجام دهید و کالای خود را در کمترین زمان ممکن به مقصد برسانید. روش های حمل و نقل برای ارسال بار متفاوت است. ارسال هوایی، زمینی و دریایی از جمله این راه ها هستند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد و مزایا و معایب مربوط به خود را دارند. بارمان ره تتیس تمام خدمات لازم را در اختیار مشتریان قرار داده است تا از تمامی شهرها و شهرستانها و همینطور عراق به ایران و بالعکس کالاهای خود را حمل کنید.

ارسال و حمل بار از عراق به ایران از نگرانی‌های  وارد کنندگان و تاجران است. البته می توانید به راحتی این وظیفه را در اختیار بارمان ره تتیس قرار دهید. شما میتوانید با مراجعه به سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را بپرسید.

ارسال بار هوایی

همانطور که اشاره کردیم یکی از شبکه‌های حمل و نقل ارسال هوایی بار است که از عراق به ایران و بالعکس این محموله ها را انجام می شود. در این روش محموله ها از طریق ایرلاین های معتبر ایرانی و خارجی منتقل و در فرودگاه مقصد به طرف مقابل تحویل داده می‌شوند. در این روش تحویل بار بسیار سریع است و هزینه های آن نسبت به ارسال زمینی و دریایی بیشتر خواهد بود؛ اما اگر عجله دارید و دوست دارید که بار شما سریعتر به مقصد برسد حتما ارسال بار هوایی را انتخاب نمایید. برای حمل هوایی از عراق ابتدا باید بسته بندی های محموله مورد بررسی قرار بگیرد و سپس بر اساس بعضی از قوانین حمل بار از عراق به ایران یا بالعکس صورت خواهد گرفت.

مزایای حمل بار از عراق به ایران

حمل بار از عراق به ایران و بالعکس با هواپیما دارای مزایای بسیار زیادی است که در ادامه آنها را بیان خواهیم کرد. از مزایای حمل هوایی ایمنی بالا و سرعت این حمل نسبت به دیگر حمل ها است. از سایر مزایای این حمل بار می‌توان به کاهش هزینه بسته بندی اشاره کرد. هزینه بسته بندی در بار های هوایی نسبت به زمینی و دریایی کمتر است. از طرفی ارسال بار تخصصی‌تر جابجا می شود.

بارها دچار آسیب نمی‌شوند و در بسته بندی های خاص به مقصد می رسند. دارای کاهش حق بیمه است. در دریافت و ترخیص کالا سهولت بیشتری وجود دارد. هزینه ارسال نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد؛ اما ممکن است گاهی به دلیل برخی از مشکلات اقتصادی و نوسانات ارزی مشکلاتی به وجود بیاید. برای همین شما می توانید با مراجعه به سایت و ارتباط با کارشناسان ما تمامی این عوامل را بررسی نمایید و سپس بار خود را ارسال کنید.

ارسال بار زمینی

در حمل بار از عراق به ایران به صورت زمینی هزینه آن نسبت به بار های هوایی کمتر است؛ اما یکی از محدودیت های اصلی حمل بار زمینی این است که هر کشوری امکان ارسال بار به صورت زمینی به ایران را نخواهند داشت. تنها بعضی از آنها دارای ارسال دریایی و هوایی هستند. برای حمل زمینی حتماً به سایت مراجعه نمایید تا بار خود را ارسال نمایید.

حمل بار از عراق به ایران از راه دریا

ارسال بار در ایران به صورت دریایی بسیار ارزان است و زمان آن نیز طولانی می باشد. اگر در ارسال بار خود عجله دارید به شما توصیه می‌کنیم که این راه را انتخاب نکنید. در حمل دریایی کالا به صورت فول بارگیری می شود و با کانتینر به مقصد ارسال می‌شوند.

هزینه حمل بار از عراق به ایران

هزینه حمل بار از عراق به ایران و بالعکس نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به وزن، حجم، مقصد، نوع بار و خط هوایی بستگی دارد. اگر بخواهیم بیشتر در مورد هزینه صحبت کنیم باید بگوییم که ابتدا تمامی این عوامل بررسی می‌شوند و سپس قیمت نهایی کرایه به شما گفته می‌شود. به طور معمول هر چه وزن و حجم کالای شما کمتر باشد قیمت تمام شده کمتر خواهد بود.

از عامل های دیگر کرایه شرکت های حمل و هوایی و دریایی است که با یکدیگر متفاوتند. در حمل و نقل هوایی، داخلی و خارجی بودن شرکت از اهمیت زیادی برخوردار است. پروازها هر کدام دارای قیمت های مختلفی هستند که در این زمینه تاثیر گذارند. همینطور شهر مورد نظر نیز بسیار اهمیت دارد. حمل بار از عراق به ایران از شهرهای از جمله بغداد، نجف، سلیمانیه، اربیل و دیگر شهرها انجام می شود.

ارسال خرده بار

برای ارسال خرده بار یا حمل بار از عراق به ایران به این شکل است که گاهی تصمیم می گیرید برای دوست یا یکی از آشناهایتان هدیه و سوغاتی ارسال نمایید. بارمان ره تتیس بسته های کوچک و کم حجم شما را با بهترین بسته بندی به مقصد می رساند. همینطور شما می توانید با مراجعه به این سایت خرده بارها یا به طور کلی حمل بار از عراق به ایران را از همه نقاط کشور و شهرهایی مانند بغداد، نجف و سلیمانیه انجام دهید. همچنین می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا در اولین فرصت سوالات خود را بپرسید. ما به شما توصیه می کنیم که قبل از این که تصمیم بگیرید حتما با راه‌های ارتباطی تماس حاصل فرمایید تا از قوانین به روز شده و نوسانات ارزی مطلع شوید.

بارمان ره تتیس

شرکت بارمان ره تتیس ارسال بار شخصی یا تجاری شما را با بهترین قیمت و بهترین امکانات انجام می دهد. کلیه امور کارشناسی، بسته بندی، سرویس و فرودگاه به ، ارسال خرده بار به اروپا عهده این شرکت است. شما می توانید پرسنل متبحر و متعهدی که در این شرکت حضور دارند راهنمایی های لازم را دریافت کنید و بار خود را با بهترین بسته بندی و با بهترین ایرلاین های دنیا بار خود را ارسال نمایید؛ در نتیجه شما دیگر لازم نیست نگران ارسال کالا باشید؛ زیرا بارمان ره تتیس تمام کالاهای تجاری یا شخصی شما را به اروپا، عراق و دیگر کشورها و بلعکس انجام دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *