ارسال خرده بار به اروپا

حتما برایتان اتفاق افتاده که بخواهید یک کالایی را به کشورهای خارجی و یا اروپا ارسال نمایید؛ اما کالای شما از لحاظ وزن و حجم به یک کانتینر نیاز ندارد و لازم نیست آن را با هزینه بالا و به صورت دربستی به مقصد ارسال نمایید. در چنین مواقعی شما لازم نیست یک کامیون را به صورت کامل در اختیار بگیرید؛ زیرا بار شما بسیار کمتر از این مقدار است. در چنین مواقعی بار شما به همراه بار افراد دیگر که دارای بارهای کوچک هستند در یک کامیون قرار می‌گیرد. پس از بارگیری، فرآیند حمل و نقل آغاز خواهد شد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد ارسال خرده بار به اروپا صحبت کنیم پس اگر چنین قصدی دارید حتما با ما همراه باشید.

حمل و نقل و ارسال خرده بار به اروپا

در ارسال کالا روش های حمل و نقل متعددی وجود دارد که بر اساس نوع بار و سرعت انتقال انتخاب خواهند شد. در حمل و نقل کشورهای اروپایی و خارج از کشور روش ها متفاوت است. اگر بخواهیم ارسال از ایران در نظر بگیریم سه راه کلی برای ارسال بار به اروپا وجود دارد. این سه روش عبارت اند از روش حمل و نقل هوایی، دریایی و زمینی. حمل و نقل در بعضی از موارد ترکیبی هم انجام می‌شود. محموله‌ای که از ایران به مقصد اروپا ارسال می شود بخشی از مسیر را به صورت زمینی و بخشی دیگر را از طریق دریا طی خواهد کرد.

نکته ای که باید در مورد ارسال خرده بار به اروپا در نظر بگیرید این است که هزینه‌های صادرات معموله را تا حد امکان کم کنید. اگر شخصی برای صادرات کالای خود را به کشورهای اروپایی می فرستد در هزینه ها صرفه جویی خواهد کرد. برای ارسال خرده بار به اروپا می توانید به شرکت بارمان ره تتیس مراجعه فرمایید و با توجه به شرایط و قوانین موجود بار خود را به مقصد ارسال نمایید.

هزینه ارسال خرده بار به اروپا

در بین روش های نام برده شده روش زمینی نسبت به دو روش دیگر به صرفه تر است چون هزینه کمی نسبت به ارسال هوایی دارد. اگر بار مورد نظر شما با ظرفیت کل وسیله یکسان باشد هزینه ها بین تعداد افرادی که قصد ارسال خرده بار به اروپا رادارند تقسیم می‌شود. بیشتر این محموله ها از ایران به اروپا از طریق روش زمینی و از کشورهایی از جمله ترکیه و قفقاز انجام خواهد شد. اما به طور مداوم راه حل هایی را برای توسعه و نیاز مشتریان توصیه می‌کنیم تا با مراجعه به بارمان ره تتیس است سرویس مطلوبی دریافت کنند و و به راحتی کالای خود را ارسال کنند. خدمات گسترده مانند خدمات اکسپرس و اقتصادی برای مشتریان تجاری و شخصی در دسترس هستند که برای آشنایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

خدمات ارسال بار

کلیه خدمات صادرات و واردات بار به اروپا در مجموعه بارمان ره تتیس قابل انجام است. این شرکت، با خدمات منظم واردات و صادرات زمینی به اروپا می‌تواند نیازهای مشتریان را به راحتی برآورده کند و از کشورهایی مانند فرانسه، آلمان، ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی تمام نیازهای شما را برطرف نماید. مشتریان می توانند برای استعلام قیمت ارسال خرده بار به اروپا از مبدا ایران به تمام کشورهای اروپایی و بلعکس با مشاورین ما در بارمان ره تتیس تماس حاصل فرمایند.

همچنین شما میتوانید برای ارسال بارهای خود به مقصد اروپا از هر نوع بسته از جمله بسته کوچک تا کالاهای حجیم را به مرکز بارمان ره تتیس بسپارید. ما در تمامی بازارهای اصلی صادرات و واردات مانند فرانسه، آلمان، اسپانیا و ایتالیا فعال هستیم. شما برای تحویل بار شخصی یا یک محموله تجاری هم میتوانید از خدمات ما استفاده نمایید.

ارسال خرده بار به اروپا

ارسال خرده بار به اروپا دریایی

ارسال خرده بار به اروپا با روش دریایی هم ممکن است. محموله در کشتی قرار میگیرد و به سمت مقصد حرکت می‌کند. بارهایی که از یک نوع هستند در یک کانتینر قرار داده می‌شوند و به شهرهایی مانند هامبورگ، برمن و کلن ارسال می شوند. نکته ای که باید در رابطه با حمل و نقل دریایی بدانید این است که کمی زمان رسیدن بار به مقصد طولانی خواهد بود. افرادی که عجله دارند بهتر است از این روش استفاده نکنند و از دو روش دیگر از جمله حمل هوایی و حمله زمینی استفاده نمایند.

ارسال بار هوایی

روش دیگر حمل ارسال خرده بار به اروپا با حمل هوایی است. در این حمل به روش های مستقیم و غیر مستقیم محموله‌ها به مقصد ارسال می‌شوند و مزایا و معایب متعددی در این روش نیز وجود دارد. اولین مزیت این است که سریع ترین روش حمل و نقل ممکن است و اگر عجله دارید بهترین انتخاب برای شما انتخاب حمل و نقل هوایی می باشد؛ اما در مقابل هزینه آن کمی بالا است. شما می‌توانید در صورت عجله نداشتن از روش های دیگر استفاده کنید. البته شما می توانید با مراجعه به بارمان ره تتیس از قیمت‌های به روز مطلع شوید و با توجه به نوع بار و نکات مربوط به آن بار خود را ارسال نمایید.

عوامل موثر در ارسال خرده بار به اروپا

عوامل گوناگونی هستند که در ارسال خرده بار به اروپا موثر می باشند پو در قیمت نهایی تاثیر می گذارند. از جمله این عوامل این است که در ابتدا وزن و حجم بار شما بررسی خواهد شد. با توجه به آن هزینه ای را باید پرداخت نمایید. مسلماً هرچه بار شما سبکتر باشد قیمت نهایی کاهش خواهد یافت. هزینه ارسال متفاوت است. ممکن است هر شخصی مقصد گوناگونی داشته باشد و به شهرهای مختلف اروپا قصد ارسال بار داشته باشد. در این صورت شهر مورد نظر نیز دارای هزینه متفاوت است. به طور مثال هزینه ارسال کالا به هامبورگ متفاوت می‌باشد.

عامل بعدی، کرایه شرکت مورد نظر است که متفاوت می‌باشد. اما شما می توانید با مراجعه به سایت بارمان ره تتیس از تمامی این هزینه ها و عوامل موثر در ارسال خرده بار به اروپا مطلع شوید و هر سوالی که داشته باشید با کارشناسان در میان بگذارید.

بارمان ره تتیس شرایطی را برای شما ایجاد کرده است تا با خیال راحت بتوانید بار خود را به نقاط مختلف کشور ارسال نمایید. همینطور به صورت آنلاین می توانید پیگیری های مربوط به مرسوله خود را انجام دهید. با داشتن لینک پیگیری و شماره بارنامه هیچگونه نگرانی نخواهید داشت. جهت احذ هزینه ارسال کالا از اروپا به ایران و بالعکس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *