ارسال‌ اثاثیه منزل به آلمان

بیشتر افرادی که قصد ارسال اثاثیه منزل به آلمان را دارند از طریق راه های زمینی می توانند اقدام کنند. از جمله راه‌های ترانزیت زمینی و دریایی که توسط شرکت های معتبر حمل و نقل انجام می گیرند. بیشتر بارهای ارسالی به مقصد های متفاوت انجام می شوند. به شهرهایی مانند برلین، هامبورگ، مونیخ، دورتموند، برمن، فرانکفورت و و کلن ارسال دریایی، ارسال های ترانزیتی و زمینی انجام می‌شود. در ادامه مقاله این ویژگی ها و همینطور مزایای ارسال بار را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد. شما می توانید برای ارسال تمامی خرده بارها( حداقل نصف یک ترانزیت) و لوازم منزل خود به سایت بارمان ره تتیس مراجعه فرمایید و تمامی وسایل مدنظر خود را به مقصد برسانید.

ارسال‌ اثاثیه منزل به آلمان هوایی

شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که ممکن است لوازم منزل از طریق ارسال هوایی صورت بگیرد؟ برای جواب دادن به این سوال باید دو نکته را بیان کنیم. اولین نکته، هزینه ارسال لوازم منزل و مدت زمان ارسال لوازم است. باید بگوییم ارسال آن به صورت هوایی به صرفه نیست؛ زیرا بر اساس وزن و حجم بارها قیمت‌گذاری می‌شوند و باید هزینه زیادی را پرداخت کنید. از طرفی بسیاری از مسافران قصد دارند لوازم را در کمترین زمان ممکن به مقصد برسانند و عجله دارند. در این صورت با پرداخت هزینه بیشتر می توانند از حمل هوایی برای لوازم ضروری خود استفاده کنند. برای اطلاع از قیمت دقیق ارسال اثاثیه منزل به آلمان میتوانید با مشاورین ما در بارمان ره تتیس ارتباط برقرار کنید.

ارسال بار و لوازم منزل به صورت زمینی

برای حمل و ارسال اثاثیه منزل به آلمان می توانید از راه های زمینی و دریایی هم استفاده کنید. برای این کار ابتدا هزینه ها برآورد می شوند و در صورت تمایل می توانید به ادامه مراحل دیگر بپردازید. شما می توانید با مراجعه به سایت بارمان ره تتیس تمامی لوازم مد نظر خود را از طرق مختلف به مقصد برسانید و اصلاً نگران سالم رسیدن و مشکلات دیگر آن نباشید. حمل و نقل زمینی از طریق مرز صورت می‌گیرد. معمولاً لوازم در کانتینر هایی با سایزهای ۲۰ فوت و ۴۰ فوت قرار می گیرند و سپس به طرف مقصد حرکت می کنند.

در حمل دریایی نیز تمامی مراحل پیش از ارسال اعم از بسته‌بندی و غیره به صورت تخصصی و دقیق مورد بررسی قرار می گیرند. اطلاعات مربوط به آن ها با توجه به تحریم ها، مقررات متغیر و غیره ممکن است متفاوت باشد. برای آگاهی دقیق از این موضوع می توانید با همکاران ما در بارمان ره تتیس صحبت کنید. حداقل ظرفیت وزنی که برای کانتینرهای معمولی در نظر گرفته شده است ٢٠ تن است. مدت زمان ارسال لوازم به طور عادی بین ۳۰ الی ۴۰ روز زمان میبرد. البته این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما می توانید با مراجعه به سایت به طور دقیق این اطلاعات را به دست آورید.

هزینه ارسال‌ اثاثیه منزل به آلمان

شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که هزینه ارسال اثاثیه منزل به آلمان به چه عواملی بستگی دارد. هزینه های حمل به وزن بار، ابعاد، شهر محل ارسال و مقصد شما وابسته است. شما می توانید با مراجعه به بارمان ره تتیس تمامی مشخصات مربوط به بار خود را بیان کنید تا کارشناسان با بررسی های اولیه بتوانند مقدار بار شما را برآورد و هزینه آن را به شما بگویند. با این حال کارشناسان ما می توانند شما را در این راه راهنمایی کنند. تنها کافیست از اثاثیه مدنظر خود تصویر تهیه کنید و از وزن و حجم آن ها با خبر شوید. در این صورت می توانید به صورت آنلاین از هزینه حمل با خبر شوید. البته هرچه مسافت بیشتر باشد بر روی قیمت نهایی بیشتر موثر است. شما می توانید از همه شهرهای ایران برای ارسال بار خود به بارمان ره تتیس مراجعه کنید.

بهترین شرکت ارسال‌ اثاثیه منزل به آلمان

حتما می‌خواهید که بار شما به سلامت به مقصد برسد در این صورت به دنبال بهترین شرکت حمل و نقل برای ارسال اثاثیه منزل به آلمان هستید تا بتوانید با خیال راحت بار خود را ارسال کنید. بهتر است قبل از هر اقدامی با شرکت‌های حمل و نقلی که در زمینه فریت بار فعالیت دارند مشورت کنید. شرکت بارمان ره تتیس یکی از شرکت های معتبر است که می‌تواند به بیشتر کشورهای خارجی فریت بار انجام دهد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به با مشاورین ما تماس حاصل کنید. برای ارسال انواع خرده بار( حداقل نصف یک کانتینر) و بار های بزرگ می توانید به این شرکت مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *