اگر قصد واردات و حمل هوایی انواع بارها و کالاها را از آلمان به تمامی نقاط ایران دارید می توانید با سایت بارمان ره تتیس ارتباط برقرار کنید. سایت ما این امکان را برای شما به وجود آورده است که تمام کالاها را به صورت تخصصی از تمامی شهرها، استان ها و بنادر به ایران وارد کنید. این شرکت انواع کالاها را که قصد ورود به کشور را دارند از شهرهای مختلف آلمان به صورت هوایی به ایران ارسال می کند. شما برای ارسال دارو از آلمان به ایران می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار کنید و تمامی سوالات خود را بپرسید.

همه میدانیم که آلمان از اعضای سازمان ملل متحد است. برای ارسال بار از آلمان به ایران امروز بسیاری از افراد را نگران کرده است؛ زیرا به دلیل مشکلات اقتصادی، نوسانات قیمت ارز و همینطور تغییر قوانین بسیاری از افراد در هنگام ارسال بار با مشکل همراه هستند؛ بنابراین حتما قبل از ارسال بار بهتر است با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات لازم را در اختیار بگیرید و همچنین برای ارسال دارو از آلمان به ایران می توانید به سایت بارمان ره تتیس مراجعه فرمایید.

ارسال دارو از آلمان به ایران و کالاهای دیگر

بیشتر صادرات آلمان به کشور ما توسط تجار و شرکت ها انجام می شود. این عمده صادرات شامل وسایل نقلیه موتوری، ماشین آلات، لوازم خانگی، محصولات آهنی، کامپیوتر، وسایل الکترونیکی، مواد شیمیایی، تجهیزات الکتریکی، تجهیزات حمل و نقل، مواد غذایی، نساجی، لاستیک، محصولات پزشکی و بسیاری از موارد دیگر که البته ارسال دارو از آلمان به ایران نیز در این دسته قرار می گیرد. شرایط و ضوابط برای ارسال هر یک از این کالا ها متفاوت است؛ در نتیجه بهتر است با یک شرکت معتبر و حرفه ای در دریافت و تحویل کالای خود همکاری داشته باشید.

مدت زمان ارسال کالا از آلمان به ایران

این را خدمت شما بگوییم که ارسال بار یا ارسال دارو از آلمان به ایران از فرودگاه های مختلف بین‌المللی آلمان انجام می‌شود و در شهرهای بزرگ مانند برلین، هامبورگ، فرانکفورت، کلن و مونیخ صورت خواهد گرفت؛ بنابراین اگر بخواهید به طور منطقی به آن نگاه کنید مدت زمان ارسال بار کاملاً بستگی به نوع هواپیما و نوع پرواز، مستقیم یا غیرمستقیم بودن، ناوگان هوایی ایرانی و خارجی، تعداد پرواز و فرودگاه مبدا بستگی خواهد داشت و تمامی آیتم ها را زمان مشخص خواهد کرد؛ در نتیجه نمی توان یک یا چند روز اختصاصی به آن اشاره کرد.

در نتیجه در هنگام ارسال بار باید به تمامی این مسائل دقت داشته باشید تا بتوانید مدت زمان تقریبی آن را به دست بیاورید. بارمان ره تتیس همه محصولات و لوازم را از فرودگاه های آلمان به کشور ایران حمل می کند و مدت زمان ارسال آن بار را می توانید با صحبت کردن با کارشناسان متوجه شوید؛ زیرا آنها بر اساس نوع بار و مسائل دیگر می توانند روز تقریبی آن را به شما اطلاع دهند.

هزینه و ارسال دارو از آلمان به ایران

یکی از موارد دیگری که بسیاری از افراد به آن اهمیت میدهند، هزینه ارسال بار است. این هزینه نیز به موارد مختلفی بستگی دارد. به طور مثال هزینه ارسال کالا یا هزینه ارسال دارو از آلمان به ایران یا هر نوع کالای دیگری وابسته به یک سری مسائل است که در ادامه آنها را بیان خواهیم کرد. اولین نکته در مورد وزن و حجم بار است. هرچه وزن بار افزایش یابد قیمت ارسال آن نیز افزایش خواهد یافت؛ اما هر چه که سبکتر باشد قیمت آن نیز کمتر است.

مسلماً شما با مراجعه به سایت و شرکت بارمان ره تتیس به راحتی می توانید هزینه وزن کالای خود را نیز دریافت و متوجه شوید. عامل دوم حجم بار است. در ارسال کالا این که کالای شما چقدر از هر متر مکعب از محیط اشکال خواهد کرد از اهمیت بالایی برخوردار است. هنگام ارسال بار حجم بار و وزن کالای شما اندازه گیری خواهد شد. علت بعدی که در هزینه دخیل است این است که شرکت های حمل هوایی و دریایی چقدر کرایه دریافت می کنند که در ارزیابی قیمت بسیار اهمیت دارد. در سیستم حمل و نقل هوایی، داخلی یا خارجی بودن پرواز بسیار موثر است و شما در هنگام ارسال کالا میتوانید این نکات مورد بررسی قرار دهید.

عامل بعدی که در قیمت ارسال بار موثر است این است که شما از کدام شهر به کدام شهر ارسال انجام می دهید. برای مثال هزینه ارسال دارو از آلمان به ایران از هامبورگ با هزینه آن با ارسال از لندن بسیار متفاوت است. برخی از شهرها دارای شهرهای بندری هستند و حمل دریایی دارند. برخی شهرها دارای فرودگاه بین المللی می باشند که حمل و نقل هوایی انجام می دهند؛ در نتیجه تمام این عوامل می توانند در هزینه ارسال کالا و هزینه ارسال دارو از آلمان به ایران تاثیر گذار باشند.

شرایط ارسال دارو از آلمان به ایران

شرایط ارسال دارو از آلمان به ایران

برای ارسال دارو از آلمان به ایران یکسری شرایط برای وارد کننده دارو وجود دارد. هر شخص حقوقی بعد از گرفتن موافقت اصولی جهت واردات دارو از اداره کل نظارت بر امور دارو و رعایت ضوابط موجود می تواند دارو را وارد کند. واردکننده حتماً باید در قالب شرکت اساسنامه و روزنامه رسمی آن شرکت باشد. با ذکر موضوع واردات دارو ساخته شده را به اداره کل ارائه کند. شرکت وارد کننده، کارخانجات معتبر و مشخصی را ارائه کنند.

شرکت وارد کننده باید یک نفر دکتر داروساز واجد شرایط را به عنوان مسئول فنی خود انتخاب و معرفی حرفی کند. به طور کلی شما با مراجعه به شرکت بارمان ره تتیس می توانید این عوامل را با یکدیگر داشته باشید و از ضوابط و اصول ارسال دارو اطلاعات حاصل فرمایید.

در این مقاله در مورد ارسال کالا و ارسال دارو از آلمان به ایران صحبت کردیم. امروزه واردات با مشکلات همراه است؛ اما شما می‌توانید با رعایت کردن این ضوابط و نکات این مشکلات را پشت سر بگذارید. شرکت بارمان ره تتیس این شرایط را برای شما به وجود آورده است تا به راحتی و بدون مشکل می توانید از کالاهای خود را به داخل کشور وارد کنید و به صورت بلعکس کالاهایی را به کشور آلمان حمل ارسال نمایید؛ اما باز هم تاکید میکنیم که تمامی این شرایط قابل تغییر هستند و بهترین زمان برای اطلاع از شرایط جدید زمانی است که قصد ارسال کالا داشته باشید. در آن زمان می توانید به سایت مراجعه کرده و با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید تا از تمامی شرایط مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچینن کسب اطلاع در خصوص هزینه ارسال کالا از اروپا به ایران و یا  هزینه حمل بار از آلمان به ایران میتوانید با تلفن های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید و تمامی سوالات خود را از مشاورین بارمان ره تتیس بپرسید تا در اسرع وقت جواب خود را دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.