حمل بار از ایران به کانادا با کشتی

بسیاری از افراد تصمیم دارند که برای اقامت کامل یا موقت به عنوان دانشجو به کانادا بروند. در این مواقع لازم است که یکسری از بارها و نیازهای اساسی خود را به این کشور حمل کنند. بارمان ره تتیس این نیاز را برای شما رفع کرده است. شما به راحتی می‌توانید بارهای خود را با روش های مختلف به شهرهای کانادا ارسال نمایید. همچنین شما می توانید انواع خرده بار و بارهای سنگین وزن را با روش های متفاوت حمل و در مقصد تحویل بگیرید. حمل بار از ایران به کانادا با کشتی  با روش های مختلف صورت می‌گیرد که ما در ادامه مقاله بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد.

اصولاً در روش ارسال بار با کشتی از کانتینرهای بزرگ استفاده می‌کنند. کانتینرهای به صورت Fcl که می توانید تمامی بارها از جمله لوازم منزل را به مقصد ارسال نمایید. همچنین خرده بارها که حداقل نیمی از یک کانتینر را پر می‌کنند را با توجه به  قوانین ارسال می‌کنید. همچنین می‌توانید انواع کالاهای تجاری و غیره را روش دریایی به کانادا ارسال نمایید.

هزینه حمل بار

اگر تجربه این کار را داشته باشید حتما در جریان هستید که یک سری قوانین، شرایط و محدودیت ها در حمل بار است که باید به آنها توجه کنید. در حال حاضر امکان ارسال بار با کانتینر در بست امکان پذیر می باشد. البته شما برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در بارمان ره تتیس ارتباط برقرار کنید. اگر قصد ارسال بار از ایران به تورنتو یا هر شهر دیگر کانادا را دارید می توانید شرایط را بسنجید و سپس بر اساس نوع بار، وزن و حجم بار مبلغ را پرداخت کنید.

حمل بار به کانادا به فاکتورهایی ازجمله وزن، حجم و ابعاد وابسته است. قبل از ارسال بار حتما باید از وزن و حجم بار ارسالی خود اطلاع حاصل فرمایید و از قیمت نهایی با خبر شوید. همچنین می توانید با مشاوره های تلفنی بارمان ره تتیس، حجم تخمینی بار خود را بگویید تا همکاران ما بتوانند شما را بیشتر راهنمایی کنند. حمل و نقل بار با کشتی به کانادا کمی زمان‌بر است اما نسبت به راه های زمینی و هوایی هزینه آن مقرون به صرفه است. در نتیجه شما با ارسال انواع بارها به روش دریایی و از طریق کشتی می توانید بار خود را با هزینه بسیار مناسب جابجا کنید.

 اگر دوست دارید که بارتان با سرعت و در زمان کمتری به مقصد هدف برسد می توانید از روش ارسال هوایی استفاده کنید. در این روش شما میتوانید سریعاً بار را دریافت کنید اما هزینه آن بسیار گران است. اگر قصد حمل بار از ایران به کانادا با کشتی را دارید میتوانید با مشاورین ما در بارمان ره تتیس صحبت کنید.

ارسال خرده بار از ایران با کانادا

اگر حمل بار به وسیله کشتی را انتخاب کنید بارهای شما در کانتینر های ٢٠ فوتی و ۲۴ تنی و کانتینر های ۴٠ فوتی و ۲۶ تنی ارسال می‌شوند. برای ارسال بارهای تجاری لوازم منزل در حجم بالا بهتر است از روش دریایی استفاده کنید. این روش، روشی مقرون به صرفه محسوب می‌شود و بسیار اقتصادی‌تر است. ارسال بارهایی با حجم بالا برای شما مقرون به صرفه‌تر خواهد شد. می توانید برای ارسال، یک کانتینر کامل یا fcl داشته باشید. همچنین برای ارسال خرده بار از روش گروپاژ نیز میتوانید اقدام کنید. کانتینرهای fcl به این صورت هستند که شما می توانید یک کانتینر اختصاصی داشته باشید.

اما اگر خرده بار( نصف یک کانتینر) داشته باشید، می توانید آن را به صورت گروپاژ حمل کنید؛ یعنی قسمتی از بخش یک کانتینر در اختیار شما قرار می گیرد. در خصوص ارسال سریع بار عجله نکنید. بارها در مراحل گوناگون و بر اساس  یکسری از پروژه‌ها به مقصد می رسند که شما می توانید در هنگام صحبت با مشاورین ما از این مراحل باخبر شوید. با صبر و اعتماد کامل می توانید بار خود را در سلامت تحویل بگیرید. برای اطلاع از حمل بار از ایران به کانادا با کشتی بهتر است با مشاورین ما در بارمان ره تتیس ارتباط باشید تا از تمامی قوانین و ضوابط موجود با خبر شوید. مشاورین تمامی شرایط به روز شده را به شما می‌گویند تا بتوانید تصمیم نهایی را بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *