ارسال بار به آلمان یا بلعکس برای افرادی که در آنجا زندگی می کنند، دانشجویان و افرادی که ویزای کاملاً قانونی دارند شامل مالیات به دولت نخواهد شد. به اصطلاح ارسال بار های مسافرتی به کشور آلمان بدون مالیات است. حمل بار از آلمان به ایران یا از ایران به آلمان به یک سری مدارک نیاز دارد. ما در این مقاله می خواهیم در مورد قیمت ارسال، مدت زمان، هزینه بار زمینی، هزینه حمل بار از آلمان به ایران و مدارک لازم صحبت کنیم. همچنین شیوه بسته بندی را برای شما بازگو می کنیم. شما برای بهره گیری از مشاوره رایگان میتوانید به سایت بارمان ره تنیس مراجعه کنید.

هزینه فریت بار به کشورهای اروپایی با توجه به مینیمم های هوایی محاسبه می‌شود. هزینه حمل بار از آلمان به ایران یا بلعکس مانند دیگر کشورها بر اساس وزن و حجم مختلف است که باید به آن دقت داشته باشید. اول از همه بهتر است بدانید که هزینه مینیموم یعنی چه؟ اگر بخواهیم با یک مثال توضیح دهیم، اگر قصد داشته باشید ۲۰ کیلو بار هوایی از آلمان به ایران یا بلعکس بفرستید در ازای ارسال بار های زیر ۴۰ کیلو هزینه همان ۴۰ کیلو از شما دریافت می شود. پس دقت کنید که با هزینه‌ای که پرداخت می کنید بیشترین میزان بار ممکن را در فرودگاه امام خمینی ارسال یا تحویل بگیرید. ارسال بارهای دریایی به آلمان با کانتینر های ۲۰ و ۴۰ فوتی انجام میشود.

بر اساس بسته بندی هزینه بارگیری کرایه حمل دریایی و هزینه های گمرکی محاسبه می شوند. هزینه حمل بار زمینی از آلمان به ایران یا بلعکس هزینه ترانزیت کردن به آلمان یا از آلمان به ایران نیز هزینه های متفاوتی دارد. برای دریافت هر کدام از این مسیر های دریایی، هوایی و یا زمینی و با توجه به حجم و وزن بار خود می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید تا از هزینه حمل بار از آلمان به ایران یا بلعکس مطلع شوید.

شرایط ارسال لوازم خانگی

ارسال بارهایی مانند لوازم منزل و مبلمان که به ایران ارسال می شوند معمولاً به صورت دریایی و زمینی انجام می شود. پس از انجام بسته بندی بار، کانتینر های ۲۰ و ۴۰ فوتی برای ارسال بار به ایران یا آلمان آماده می شوند. شما برای اطلاعات بیشتر و هزینه حمل بار از آلمان به ایران به سایت بارمان ره تتیس مراجعه کنید.

مدت زمان و هزینه حمل بار از آلمان به ایران

مدت زمان حمل بار با توجه به عددهای زیر و به طور حدودی متغیر است. ارسال های هوایی در فاصله های ۷ تا ۱۰ روزه به مقصد می رسند. کارهایی که مربوط به ترانزیت های زمینی هستند از زمان حرکت تریلی با فاصله ۱۵ تا ۲۰ روزه به مقصد خواهند رسید. ارسال های کانتینری که با کشتی و از طریق دریا انجام می شوند بین ۳۰ تا ۳۵ روز زمان لازم دارند تا به مقصد برسند. هزینه حمل بار از آلمان به ایران و بالعکس نیز با توجه به تمامی این موارد تعیین می شود.

هزینه حمل بار از آلمان به ایران با بسته بندی

یکی دیگر از مسائلی که در هزینه حمل بار از آلمان به ایران موثر است، بسته بندی بار می باشد. برای جابجایی بارهای مسافری و هوایی شما میتوانید بار خود را در یک نایلون حبابدار در منزل قرار دهید و از چسب نواری برای پوشاندن آن استفاده کنید. پیش از اینکه بسته بندی را انجام دهید با ما مشورت کنید. برای حمل و نقل بار های زمینی و دریایی نیز از جعبه های چوبی استفاده می شود که بسیار محکم هستند و هیچ گونه صدمه ای به بار شما وارد نخواهند کرد. هزینه ارسال بار با توجه به  موارد مختلف متفاوت است. اگر قصد بسته بندی مبلمان را داشته باشید بسته‌بندی‌ها به صورت حرفه ای و با در نظر گرفتن ضوابط گمرک انجام می‌‌شود.

هزینه حمل بار از آلمان به ایران با بسته بندی

مدارک لازم و هزینه حمل بار از آلمان به ایران

برای انجام حمل و نقل یا فریت بار به آلمان یا از آلمان به ایران به یک سری مدارک نیاز دارید. این مدارک عبارتند از مدارک فرستنده بار از آلمان به ایران یا از ایران به آلمان که شامل تصویر پشت و روی کارت ملی، صفحه اول پاسپورت، آدرس و تلفن فرستنده می‌باشد. مدارک لازم برای گیرنده نیز شامل عکس پاسپورت، آدرس، تلفن، مقصد تحویل گیرنده در آلمان یا ایران، آدرس ایمیل، لیست کالا یا همان پکینگ لیست که برای همه بارها باید آن را تهیه کنید، فاکتور کالا و یا invoice ها برای بارهای تجاری از مدارک لازم هستند.

مراحل ارسال و ترخیص کالا

ما در ادامه می خواهیم در مورد مراحل ارسال بار از آلمان به ایران و هزینه حمل بار از المان به ایران و بالعکس صحبت کنیم. در صورت داشتن هر گونه سوال و همین طور در مورد اطلاع از هزینه حمل بار از آلمان به ایران می توانید با شماره تلفن هایی که داخل سایت قرار داده شده اند ارتباط برقرار کنید.

 مرحله اولی که در ارسال کالا انجام می‌شود به صورت هوایی یا زمینی فرقی ندارد. با توجه به یک مشاوره تلفنی می توان نوع حمل و هزینه را برآورد کرد. در مرحله دوم کارشناسان برای بررسی و بسته بندی بار برای ارسال آن به مقصد اقدام خواهند کرد. سپس تمامی اقلام و لوازم حتما شماره گذاری و به صورت لیست تهیه خواهند شد. این لیست تهیه شده باید به زبان کشور مقصد ترجمه شده باشد. نسخه ترجمه برای ارائه به گمرک بسیار ضروری است. سپس نوبت به صدور گواهینامه معتبر بین المللی می رسد که به آن کارگو ( بار) می گویند.

برای فرستادن بار به آلمان تمامی کالاها به خصوص بسته بندی هایی که از چوب خام، پالت و کالاهای چوبی هستند با رعایت شرایط خاص توسط گاز و قرص های مخصوص، درجه حرارت معین و مدت زمان خاص سمپاشی می شوند. سپس گواهی سمپاشی توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر برای کارگاه مقصد صادر خواهد شد. مرحله بعد نوبت به بارگیری و ارسال به گمرک می رسد. در این مرحله با توجه به حمل هوایی، توسط یک وانت، خاور یا هر وسیله مورد نیاز دیگری به فرودگاه می روید و برای دریافت مرسوله خود اقدام میکنید.

مرحله بعدی پس از رسیدن به ایران این است که تشریفات گمرکی و بازرسی‌های لازم انجام می‌شود. بار اگر به صورت تضمینی ارسال شده باشد توسط سگ مواد یاب چک می شوند و برای حمل بار زمینی به ایران این بارها پلمپ خواهند شد. بعد نوبت به تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی می رسد. پس از صدور بارنامه هوایی بار شما به حمل بار هوایی تحویل داده می‌شود و سپس پس از بررسی شدن در گمرک به تریلی داده می شود.

در مرحله بعد نوبت به صدور بیمه نامه معتبر بین المللی می رسد. بیمه نامه کشورهای مختلف به صورت زمینی هوایی و با توجه به ارزش بازار تعیین می شوند. یعنی اگر از شما بپرسند که ارزش ریالی بار شما چقدر است با توجه به مقدار قیمت در این بیمه نامه ترجمه دقیق آن انجام خواهد شد. در مرحله آخر پیگیری آنلاین انجام می شود که می توانید از طریق سایت ما به صورت آنلاین پیگیری های لازم برای مرسوله خود را انجام دهید. پس از ارسال نیز لینک پیگیری بار با شماره بارنامه برای شما ارسال می شود.

اطلاعات بیشتر با بارمان ره تتیس

ما در این مقاله در مورد هزینه حمل بار از آلمان به ایران و همینطور مراحل آن صحبت کردیم. شما برای دریافت اطلاعات بیشتر و همینطور مطلع شدن از قیمت دقیق و هزینه حمل بار از آلمان به ایران می توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را بپرسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *