از مهمترین و اصلی ترین خدمات شرکت بارمان ره تتیس ارسال بار های مسافربری به تورنتو و یا هر مقصدی دیگری در سراسر دنیا است. شما میتوانید برای ارسال و فریت انواع بار به این مجموعه مراجعه کنید. مهمترین امر در ارسال بار هوایی بسته بندی و سلامت بار است. شما با خیال راحت می توانید تمامی لوازم خود از جمله خرده بارها(حداقل نصف یک کانتینر) و بارها های ویژه را به مجموعه ما بسپارید و تمامی لوازم خود را در سلامت کامل در مقصد مورد نظر تحویل بگیرید. برای اطلاع از هزینه ارسال بار به تورنتو با مشاورین ما در این مجموعه صحبت کنید. از مهاجرپذیرترین شهر های کانادا تورنتو است. بسیاری از افراد قصد مهاجرت به این شهر را دارند. یکی از دغدغه هایی که بسیاری از مسافرین با آن روبه‌رو می‌شوند این است که انواع بارهای خود را به صورت صحیح و سالم به شهر بفرستند.

مشاهده کنید : حمل بار از ایران به کانادا با کشتی

هزینه ارسال لوازم به تورنتو

ارسال انواع لوازم از جمله لوازم منزل به صورت دریایی انجام می شوند و در کانتینر های دربست و یا به صورت تجمیع با بارهای دیگر با کشتی به کانادا ارسال می شوند. مجموعه بارمان ره تتیس به صورت تخصصی اقدام به جمع آوری و ارسال خرده بار های دریایی از ایران به کانادا و همینطور برعکس را دارند. شما می توانید انواع کالاهای تجاری و خرده بار هایی که حداقل نیمی از یک کانتینر را تشکیل داده‌اند به بنادر کانادا ارسال کنید.

برای ارسال بار به کانادا بهتر است به مجموعه های معتبر مراجعه کنید که در ارسال و فریت بار به کانادا تجربه کافی را داشته باشند و بتوانند یک مشاوره دقیق در اختیار شما قرار دهند. شرکت بارمان ره تتیس تجربه بالایی دارد. به تمامی کشورهای اروپایی فریت بار را انجام می‌دهد و بار شما در سلامت کامل به مقصد خواهند رسید.

هزینه ارسال بار به تورنتو هوایی

ارسال بار به کانادا از طریق خطوط هواپیمایی بر اساس دو فاکتور وزن و حجم انجام می شود. اینکه بار شما چه وزن و حجمی دارد بسیار مهم است. در مشاوره های تلفنی می توانید برای دریافت هزینه فریت بار از ایران به کانادا یا هزینه ارسال بار از ایران به تورنتو وزن و حجم تخمینی بار خود را بیان کنید تا مشاورین بهتر شما را راهنمایی کنند. خطوط هواپیمایی نسبت به راه های ارسالی دیگر هزینه بالاتری را دریافت می کنند. اگر شما قصد ارسال بار در اولین فرصت را دارید و می خواهید بار خود را سریعاً در مقصد تحویل بگیرید می توانید از روش هوایی استفاده کنید.

هزینه ارسال بار به تورنتو دریایی

حمل بار با کشتی به تورنتو توسط کانتینرهای ٢٠ فوتی و ۴۰ فوتی انجام می‌شود که هرکدام فضایی برابر با ۲۴ و ۲۶ تن دارند. بهتر است برای ارسال بارهای تجاری و وسایل زندگی با حجم بالا از ارسال دریایی استفاده کنید؛ زیرا بسیار مقرون به صرفه تر است. زمان ارسال افزایش می یابد اما اقتصادی تر میباشد. ارسال بار هایی که حجم آنها بالاست به صورت هوایی بسیار پرهزینه است. در صورت انتخاب ارسال دریایی می توانید یک کانتینر را به صورت کامل در اختیار بگیرید و یا در صورت داشتن خرده بار(حداقل نصف یک کانتینر) کانتینر را به صورت گروپاژ انتخاب کنید تا تمامی وسایل شما به کشور کانادا ارسال شوند.

مدت زمان ارسال بار به کانادا

زمان ارسال بار به کانادا متفاوت است. حمل هوایی حدودا بین ۵ الی ۱۰ روز زمان لازم است. ارسال دریایی تا ۷ روز برای رسیدن بارها به بندرعباس و ۴۵ و ۶۰ روز برای دریافت بار در شهر های کانادا زمان نیاز دارند. شما می توانید با توجه به شرایط و موقعیت خود بارها را ارسال نمایید. در نظر داشته باشید که برای زود رسیدن بار خود اصرار نکنید؛ زیرا تمامی بارها باید از یک سری مراحل عبور کنند. مجموعه به صبر و اعتماد شما نیاز دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در بارمان ره تتیس تماس بگیرید و از هزینه ارسال بار به تورنتو مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *