حمل بار زمینی امروزه جزء روش های حمل و نقل رایج در کشورمان و کشورهای دیگر است. حمل و نقل زمینی نسبت به حمل و نقل ریلی و هوایی هزینه مقرون به صرفه تری دارد. سرعت برای بسیاری از محموله ها بالاتر است. جاده ها که توسط دولت ساخته و نگهداری شده اند تنها در ازای پرداخت یک مبلغ ناچیز به عنوان عوارض اجازه عبور را خواهند داد. حمل و نقل بار برای مناطقی که به مسیرهای ریلی، هوایی و آبی دسترسی کافی ندارند یک گزینه مناسب است. همچنین برای حمل و نقل بین شهرهای بزرگ و روستاها که تنها از طریق جاده می توان به آنجا رفت میسر می باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد هزینه بار زمینی به آلمان صحبت کنیم.

آلمان جزء صنعتی ترین کشورها است. دارای بازار اقتصادی با نیروی کار مجرب و سرمایه بزرگ است. اقتصاد آلمان بزرگترین اقتصاد ملی اروپا به شمار می رود. امروزه بیشتر افرادی که دغدغه آنها مهاجرت و تحصیل در کشور آلمان است، حمل بار یا به اصطلاح فریت بار است. حمل بار به آلمان برای جابجایی برخی از وسایل ضروری یکی از اقداماتی است که افراد قبل یا بعد از رفتن انجام می‌دهند. امروزه کالا های زیادی از ایران به کشور کشور آلمان ارسال می‌شوند.

مواد شیمیایی، ماشین آلات، وسایل الکترونیکی، محصولات دارویی، مواد خوراکی، پلاستیک، فلزات و تجهیزات حمل و نقل از جمله این محصولات هستند. اگر قصد حمل بار به آلمان را دارید می توانید به سایت پ بارمان ره تتیس مراجعه فرمایید که در این راه دارای تجربه بسیاری است و کمک شایانی به شما خواهد کرد. برای اطلاع از هزینه حمل بار به آلمان با ما تماس بگیرید.

روش های حمل بار به آلمان

برای حمل بار زمینی به آلمان می توانید یکی از روش های کم هزینه را انتخاب کنید. حمل زمینی به آلمان به دو صورت فول تراک و گروپاژ انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به سایت از تفاوت آنها با خبر شوید. اگر بخواهیم در مورد حمل بار زمینی به صورت خرده صحبت کنیم، بارها در هنگام بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها ارسال می شود؛ اما در روش فول تراک، یک تراک کامل در اختیار شما قرار می گیرد و برای حمل بارهایی با حجم و وزن زیاد بسیار مناسب است. شما با مراجعه به وبسایت بارمان ره تتیس می توانید از هزینه حمل بار زمینی به آلمان مطلع شوید و در صورت نیاز با مشاورین ارتباط برقرار کنید.

تاثیر شهر ارسالی بر هزینه حمل بار زمینی به آلمان

هزینه ارسال هزینه حمل بار زمینی به آلمان به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از جمله عوامل ارسال بار به شهرهای متفاوت است. با توجه به این که شما قصد دارید بار خود را از کدام شهر به کدام شهر ارسال نمایید قیمت متغیر است. به طور مثال حمل بار در انواع شهرهای آلمان از جمله برلین و و هامبورگ مختلف هستند. به طور مثال برلین پایتخت کشور آلمان است و از نظر جمعیتی و مساحتی بسیار گسترده است.

این شهر در شمال شرقی آلمان قرار گرفته و می توانید انواع بارهای تجاری، صنعتی، اثاثیه منزل و بارهای شخصی را در کوتاه‌ترین زمان به این منطقه ارسال نمایید. باربری از آلمان به ایران، از ایران به برلین و برعکس با بهترین هزینه انجام می شود. شما برای درخواست حمل بار و اطلاع از هزینه حمل بار زمینی به آلمان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شهر بعدی هامبورگ است. از شهرهای بزرگ و است. انجام امور گمرکی، ترخیص، صدور انواع مجوز های صادرات، کارت‌های بازرگانی و تعیین استانداردها برای ارسال بار توسط بارمان ره تتیس قابل انجام است؛ اما مهاجران و مسافرانی که قصد دارند برخی از اثاث و لوازم خود را به هامبورگ ارسال کنند می توانند از طریق بارمان ره تتیس این کار را انجام دهند تا در ایمنی کامل و خدمات ویژه بار آن ‌ها به سلامت به مقصد برسد. شما برای اطلاع از هزینه باربری، هزینه حمل بار زمینی به آلمان، حمل بار هوایی و غیره می توان مراجعه کنید و با کارشناسان مشاوره رایگان داشته باشید تا بتوانید تصمیم نهایی را بگیرید.

عوامل موثر بر هزینه حمل بار زمینی به آلمان

هزینه حمل بار زمینی به آلمان به عوامل گوناگونی  بستگی دارند. یک نمونه از آنها شهر مورد نظر بود. مورد بعدی حجم و وزن کالای شما است. قبل از اینکه بخواهید کالای خود را ارسال کنید، بار شما وزن و حجمش اندازه گیری می شود و با توجه به این میزان هزینه برای شما تعیین می شود. همانطور که می دانید هرچه وزن بار شما بیشتر باشد هزینه آن بالاتر می‌رود و بلعکس. در این هزینه ها و در هزینه حمل بار زمینی به آلمان عامل دیگری از جمله کرایه حمل شرکت‌های هوایی و زمینی دخیل هستند.

زمان ارسال بار این ارزیابی قیمت می تواند به شما کمک کند تا بتوانید یک شرکت مناسب انتخاب کنید. بارمان ره تتیس این امکان را برای شما به وجود آورده است تا با ارتباط با مشاورین بتوانید از هزینه حمل بار زمینی به آلمان یا شهرهای دیگر به شکل هوایی، زمینی و دریایی مطلع شوید تا با به راحتی بار خود را ارسال نمایید. تمام کالاهای تجاری که توسط شرکت های بین المللی جابجا می شوند تحت بیمه نامه قرار می‌گیرند. شما پس از ارسال کالای خود با استفاده از کد رهگیری مرسوله میتوانید از وضعیت کالای خود مطلع شوید.

مشاوره و اطلاع از هزینه

شما با مراجعه به بارمان ره تتیس به راحتی می توانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید. این شرکت از کارشناسان متخصص و حرفه ای در زمینه باربری بین المللی استفاده کرده است. می‌تواند در حمل انواع بارهای صنعتی، تجاری، اثاثیه منزل و غیره به کشورهای اروپایی را انجام دهد. کارشناسان ابتدا با توجه به تناژ، ابعاد و جنس بهترین روش حمل کالا را به شما پیشنهاد خواهند داد. در این صورت می توانید کالاهای خود را با کمترین زمان و صرفه‌جویی در هزینه‌ها به کشور مقصد ارسال نمایید.

البته نکته دیگری که در اینجا قابل ذکر است این است که این روزها به دلیل برخی از مشکلات، تغییرات قوانینی و همینطور مشکلات اقتصادی برخی سخت‌گیری‌ها صورت می گیرد؛ اما ممکن است برای اطلاعات بیشتر حتما باید با کارشناسان ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات به روز در خدمت شما عزیزان قرار داده شود تا از هزینه حمل بار زمینی به آلمان یا کشورهای دیگر به روز رسانی شده مطلع شوید.

مدارک لازم برای ارسال بار به آلمان

برای ارسال بار به مدارکی نیاز دارید که برای گیرنده و فرستنده لازم هستند. این مدارک شامل مدارک فرستنده بار از کشور مقصد از جمله تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر صفحه اول پاسپورت، آدرس و تلفن می باشد. برای گیرنده نیز مدارکی مانند عکس پاسپورت، آدرس، تلفن، محل تحویل، ایمیل، لیست کامل و فاکتور می باشد که در اختیار او قرار خواهد گرفت.

مراحل ترخیص ارسال کالا پیچیده است؛ اما شما می توانید با بارمان ره تتیس کار را برای خود آسان و به راحتی به پایان برسانید. با شماره تلفن هایی که در داخل سایت قرار دارند می توانید ارتباط برقرار کنید و در اسرع وقت سوالات خود را بپرسید. همینطور میتوانید در مورد هزینه حمل بار زمینی به آلمان، هزینه حمل بار به آلمان و غیره سوال کنید.

به طور کلی در این مقاله عواملی که در هزینه حمل بار زمینی به آلمان دخیل هستند صحبت کردیم. شما برای اطلاع بیشتر حتما باید با کارشناسان ارتباط برقرار کنید تا از قوانین به روز شده و قیمت های به روز اطلاع حاصل فرمایید و بتوانید مرسوله خود را با اطمینان بیشتری به بارمان ره تتیس بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچینن کسب اطلاع در خصوص هزینه حمل بار از آلمان به ایران میتوانید با تلفن های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید و تمامی سوالات خود را از مشاورین بپرسید تا در اسرع وقت جواب خود را دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *